Hakkımızda

Hakkımızda

1999 yılında açılan Anadolu Kuyumculuk,sektördeki büyük-küçük pekçok firmalardaki 30 yıllık tecrübemizden sonra Anadolu Kuyumculuk adı altında kurumsallaştıran bir aile şirketidir. Uzun yıllar bu sektörde istikrarlı bir biçimde ayakta kalabilmiş ve bunu da hiç şaşmayan en üstün hizmetimiz,güleryüzümüz, kalitemiz ve en önem verdiğimiz konulardan biri olan güvenilirlik prensiplerinden ödün vermememize borçluyuz. Firmamız dinamik bir yapıya sahip olduğu için sektörün sürekli getirdiği yeniliklere rahat bir şekilde ayak uydurabilecek kaliteye sahiptir.

Firmamız her fiyat aralığına, her tarza hitap eden geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bu yelpazenin çoğunluğunu 14 ayar ve 22 ayar ürünler oluştururken bunun yanı sıra 8 ayar ve 18 ayar ürünlerde bünyesinde barındırmaktadır. Firmamızdan alınan herhangi bir kuyumun,ziynetin, teknik arıza çıkarması durumunda firmamız bünyesinde ücretsiz olarak tamiratı yaptırılarak müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutulmaktadır.

Anadolu Kuyumculuk bünyesinde açılan Anadolu Gümüş dükkanıyla tecrübelerimizi gümüş sektöründe de kulanmaya 2010 yılında başladık.Altında olduğu gibi ürün yelpazemizi genişleterek her tarza uygun gümüş,çelik aksesuarlarımızla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak hem altın hem gümüş sektöründe emin adımlarla ilerliyoruz.

Ayrıca mağazalarımızdan Anadolu Kuyumculuk Mağazası İstanbul Kuyumcular Odası Pendik Merkez temsilciliğini yürüterek esnafımız için huzurlu bir ticareti,müşterilerimiz içinse güvenli bir alışverişi sağlar.


Kuyumcu MağazasıGümüş Mağazası